Керує школою – Чуняк Анатолій Михайлович. Цей непосидючий, енергійний чоловік захопив своїм ентузіазмом усіх. Школа живе своїм особливим життям. Це і постійні турботи, і важка праця вчительського колективу, і цікаве насичене повсякденне життя учнів : спортивні змагання, конкурси, виставки олімпіади….
/Files/images/Чуняк А.М. вч. англ. мови_2.JPG

/Files/images/Красюк Н.А. заступ. директора вч. інформатики.JPG Заступник директора з НВР Красюк Неля Анатоліївна яка активно працює над створення родинного мікроклімату в шкільному колективі, намагається створити такі, щоб навчання зробити цікавим: для учня - посильним і успішно-результативним, для вчителя - радісним.

/Files/images/vchitel/DSCN0659.JPG Марченко Світлана Василівна, заст.директора Виховної роботи

Заступник директора ВР Марченко Світлана Василівна , активна завжди в пошуку ідей і ціле направлено здійснює виховну роботу в закладі.

Кiлькiсть переглядiв: 232

Коментарi

  • Donkniga.com.ua

    2015-01-12 07:12:58

    Шановні співробітники школи! Книжковий інтернет-магазин ДОНКНІГА http://donkniga.com.ua/ пропонує Вам придбати методичну літературу для вчителів та адміністрації школи видавництв: "ОСНОВА", «Ранок», «Генеза», «Освіта» та ін., з 10%-ю знижкою від ціни видавництва. Знижка 15% на зошити для школярів !!! Знижка 10% на підручники для школярів !!! БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА по Україні при замовленні від 500 грн.! Зробити замовлення і проконсультуватися по будь-якому питанню Ви можете за телефонами: 095 150-95-41 097-782-50-57 063-988-98-77 або на сайті http://donkniga...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.