Історія закладу освіти

Історія Красилівської ЗОШ I-III ступенів.

Перша школа (сільська хата 9Х9 аршин) збудована в 1894році. В ній навчалося 75 учнів, лише хлопчики, з яких організовано було 3 групи. Усіх дітей вчила одна вчителька – Феліца Булкіна. В 1889році у громадському будинку було засноване однокласне училище.

Вчителька Нестеровська Матрона Карповна вчила 15 дітей.

У 1915року згорів увесь сільський куток, де стояла школа.

Нову почали будувати в 1909-1910 роках спочатку це була початкова школа, потім семерічка , а пізніше восьмирічка. Директор Аза Корній Іванович з перших днів Великої Вітчизняної війни пішов на фронт і загинув , захищаючи Батьківщину.

В гіркі роки окупації школа два роки не працювала . Першим після війни директором була місцева вчителька Зозуля Мотря Василівна . Потім цю посаду обійняв Рибак Іван Кузьмович.

У 1974році побудоване двохповерхове приміщення , яке широко відкрило двері в прекрасні світлі класи, кабінети , майстерні для учнів. Тоді ж відкрито музей “Бойової слави”

В якому висвітлено бойовий шлях 163 стрілецької дивізії 40 армій, яка визволила село Красилівку від окупації.

Ця школа працює і донині . Директорами за цей час були Вдовиченко Михайло Арсентійович , Шуневич Світлана Олексіївна , Гутор Володимир Петрович,Кучеров Станіслав Павлович. На сьогодні очолює школу Чуняк А.М.

Кiлькiсть переглядiв: 158

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.